Sizin markanız, bizim markamız

STRATEJİ GELİŞTİRME

Hesabı kitabı kuvvetli bir stratejik planlama ekibimiz var, bu da işlerimizin yaratıcılığı kadar,  yarattığı faydayı da maksimum kılıyor.

'ATL' ÇÖZÜMLER

Kampanyalarınız için gerekli olan TV, açık hava ya da gazete reklamlarını içine alan ATL süreçlerinizde, yaratıcı ekibimiz emrinizde.

'BTL' ÇÖZÜMLER

Bir kampanyanın tüketiciyi saran bir hikayeye dönüşmesi için, ihtiyacı olan 360 derece çözümler konusunda büyük bir tecrübeye sahibiz.

DİJİTAL ÇÖZÜMLER

Ürettiğimiz kampanyaların sosyal medya ya da online yansımalarını en güçlü silahımız olarak görüyoruz. Bu konuda uzmanlığımızı konuşturuyoruz.

SHOPPER MARKETING

Ürünleriniz markette tüketiciyle baş başa kaldığında biraz destek alsa daha iyi olmaz mı? İşte biz o noktada da ürününüzün yanındayız.

PRODÜKSİYON

Bir fikri hayata geçirirken ihtiyacınız olan anahtar görsel, animasyon ya da bir reklam filmi mi, hiç ayrım yapmadan hepsi kulağa çok hoş geliyor…

ARTVERTISING

Biz olaylara, estetik kavramının çerçevesinden bakmaya özen gösteriyoruz.

‘Artvertising’ ile yılların getirdiği bir bakış açısını tek kelimeye sığdırmaya çalıştık. Bugün teknolojinin bizi getirdiği yeni yaşamlarımızda özgünlük her zamankinden daha fazla değer kazandı, bu bağlamda yaratıcı insanların bakış açılarına daha çok ihtiyacımız olduğuna inanıyoruz.

Mürekkep’in reklamcılık anlayışını bu farkındalığa taşıyan şey, sosyal yaşamda sanat ile iç içe bir hayat sürmenin yanında, bunun işe olan yansımalarını başarılı bir  şekilde değerlendirmekte sayılabilir.

Sonuç olarak biz çözüme giden yolda estetik ve sanatsal gereklilikleri ihmal etmiyoruz, hatta bazen odağa koyduğumuz da söylenebilir.

Bizi bir bilenden dinleyin